TARIMSAL KALKINMAYI DESTEKLEME KURUMU UŞAK İL KOORDİNATÖRLÜĞÜ TANITIM TOPLANTISI DUYURUSU 
Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu 21 Aralık 2017 Tarihinde IPARD II Programı Üçüncü Başvuru Çağrı İlanına çıkmış bulunmaktadır.
Program kapsamında süt, kırmızı et, kanatlı et üretimi , tıbbi ve aromatik bitki , süs bitkisi , fide- fidan ve mantar yetiştiriciliği , makine parkları ve yenilenebilir enerji yatırımları destek kapsamındadır. 
Bahse konu yatırım fırsatlarının vatandaşlarımıza duyurulması için Koordinatörlüğümüz ve Eşme İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü koordinasyonunda 10 Ocak 2018 tarihinde saat 11.00`da Eşme Kilim Düğün Salonunda Tanıtım Toplantısı yapılması planlanmaktadır. 
Halkımızın IPARD desteklerinden ileri ölçüde faydalanabilmesi için tanıtım toplantıları büyük önem taşımaktadır.Toplantıya Tarım İlçe Müdürü, Ziraat Odaları , Tarım Kredi Kooperatifleri, Banka Temsilcileri, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Üyeleri , STK `lar, Üretici Örgüt Birlikleri , Kooperatifler, Belde Belediyeleri, Muhtarlık Temsilcileri ve tüm potansiyel başvuru sahiplerinin katılımı İlçemizde yatırım desteklerinin artması açısından faydalı olacaktır.